Набор учеников на курси английского языка, Чернигов, объявление Набор учеников на курси английского языка, Чернигов, Образование, воспитание на ВсеСделки - доска объявлений Чернигов - 1008900

Категории

Реклама
Объявление

Набор учеников на курси английского языка - Образование, воспитание

Назад к списку  Распечатать  
Продам, предлагаю - частное лицо: Образование, воспитание, Украина, Чернигов и область
Код: 1008900 Создано: 29-07-2019 10:58

ас вітає школа англійської мови для дітей та дорослих English University. Пропонуємо Вашій увазі кращі курси англійської в Чернігові.

Для найбільш ефективного вивчення англійської, нами розроблена спеціальна програма. Вона заснована на класичних методах викладання іноземних мов в сукупності з інноваційними підходами комунікативного оволодіння знаннями.
English University - освітній заклад з філіями по всій Україна та відмінною репутацією. Велика кількість контактів, професійний штат співробітників, партнерство з англійськими та українськими фірмами. Все це дозволяє нам бути однією з кращих освітніх структур України в сфері вивчення іноземних мов.

При зарахуванні на курси англійської абсолютно всі наші студенти отримують ексклюзивну клубну картку. Вона дає можливість отримати знижку десять відсотків на третій і п'ятий місяць навчання. Крім того, учні можуть один раз на тиждень безкоштовно відвідувати розмовний клуб з носіями мови. Для цього, просто пред'явіть особисту клубну картку при вході.Картинки
Контактные данные

Имя: Анастасия
 
Контактный телефон: +3800963490500, +380731836694
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *